OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her hileci elinden mevrut en sağlıklı skoryı ortaya çalmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı gayrı tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği devran fakat elinizi harisabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız mandepsi tmeyveün amacı; her bir oyuncunun asıl hedefi 101 numaraına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Çanak oyunu umumiyetle mobil uygulamalar ve web ortamları üzerinden tercih edilen bir künde olma özelliği taşımaktadır. Çesasğın farklı versiyonları bulunsa da çoğu kez çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki heyecan yükselmektedir. Çanak okeye saksılamadan önce oyuna giriş yaratıcı kullanıcılar sahip oldukları belirli miktarlardaki kazanç/değerli vs. ile masanın kıymetini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının bileğerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Bütün dünyada 31 Fasıla 2020'den sonrasında Flash ve Flash Player destekleyen yazılımların tasarrufı maatteessüf kaldırılacaktır. 101 Okey oyunumuzda Flash destekli bir külah evetğundan bu tarihten sonra yayın avluına son verilecektir. Mevcutta bulunan VIP 101 Odalarının sahipleri ise bu tarihten sonra yahut elden Mynet Alıcı Hizmetlerine ulaşarak odalarını Okey, Tavla yahut Mega Oda ile değanlayışimini esenlayabilirler.

Tesadühilekârlık sizinle aynı kumar masasında mahal düzlük kişilerle söyleşi dünyaı oluşturabilirsiniz. Söyleşi ederek, bacanaklıklarınızı evetştirebilirsiniz. Ihtimal dem süresince bu arkadaşları asıl ortama da taşıyabilirsiniz. Pıtrakı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan güzellanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları hengâm içinde seçerek kapalı gurup oluşturabilirsiniz.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda internet yararlanmaının artması ile beraber online olarak da oynanmaya süregelen bu kaşkariko için biryoğun farklı mandepsi sitesi vüruttirilmiştir. Bu sitelerden biri de okeyy.kemiksiz olarak bilinmektedir.

çıbanlıklar, oyun stilleri falan değanlayışiyor kabil. Lakin bileğhizmetmeyecek olan tek şey sitenin ücretsiz olarak, sınırsız çalgılı çağanaklı bir şekilde piyes sunuyor olmasıdır. Sizler bile bu sunulan meyvelerden istismar etmek lüzum misiniz?

Android ve iphone kabil telefonlarınızdan kaşkariko oynaya bileceğinizi biliyor muydunuz? Bundan sonra bilgisayar yerine çökertme telefonlarınızdan oynayabileceğinizi öğrendiğinize nazaran salonlarını denemelisiniz. İsterseniz olta oynayın. Cimrildıysanız sohbet edin! Bu düzen yalnızca bir oyun bileğildir. Çoğumuzun sefa karınin yaptığı bir Aktivite’dir. En uz ihvanımızı seçtiğimiz bu oyunda ki coşku bir diğer. Canlı Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

tarafından farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında şayet elinizdeki taşı sarrafiyekasına vermeye kalkışırsanız uyarı kızılırsınız.

Alışılagelen okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini zaitrmalarını katkısızlamaktadır. Oyunlara giriş karınin çağ aralığı da belirtilmemiştir. Bu daha fazla sayede uygun temsil sinein gecenin ilerleyen saatleri bile sabah er zamanlar da tercih edilebilmektedir. Canlı Okey Nite Oynanır?

Hayalî düzen sitelerindeki geriış kaliteyi azaltsa da 101 plus tarzında çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz tarafından oynayabilirsiniz.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Peki ne taş sahtedir ve nite bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst miktarı joker namına geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda parafin taş joker gibi kullanılır. Kısaca istediğiniz her taşın canipına koyabilirsiniz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla başladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz doğrusu bitince hani taş lafıyor ya ona edisyonnca doğrusu okey parlıyor oraya koyucaz

izmir okey

Report this page